Особливості:
Двигун потужністю 2600 Вт
Інерційне гальмо ланцюга подвійної дії
Автоматичне змащення ланцюга
Ручний натягувач ланцюга
Система "Плавний пуск"
Шина 406 мм
Комплектація:
Шина/Цепель
Чохол на шину
Інструкція з експлуатації
Картонна коробка
Двигун потужністю 2600 Вт
Інерційне гальмо ланцюга подвійної дії
Автоматичне змащення ланцюга
Ручний натягувач ланцюга
Система "Плавний пуск"
Шина 406 мм
Комплектація:
Шина/Цепель
Чохол на шину
Інструкція з експлуатації
Картонна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gartner |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шини | 406 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Об'єм масляного бака | 0.13 мл |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Швидкість обертання ланцюга | 13.1 м/сек |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2600 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 501,54 ₴






