Особливості:
Прогумований держак
Система пиловідсмоктування
Фіксатор кнопки пуску
Спрощена система фіксації шліфувального полотна
Комплектація:
Картонна коробка
Інструкція користувача
Шліфувальне полотно
Адаптер пилозбірника
Прогумований держак
Система пиловідсмоктування
Фіксатор кнопки пуску
Спрощена система фіксації шліфувального полотна
Комплектація:
Картонна коробка
Інструкція користувача
Шліфувальне полотно
Адаптер пилозбірника
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stern |
| Країна виробник | Австрія |
| Вага | 1.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач |
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Ширина стрічки/листа | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амлітуда коливань | 1.6 мм |
| Довжина стрічки/листа | 187 мм |
| Максимальна частота коливань | 12000 кол/хв |
| Живлення | 230 |
| Під'єднання пилососа | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 842,40 ₴



