
Домкрат підкатний LEX 2.5т
2 115 ₴
- В наявності
- Код: 252525
+380 (95) 745-13-29
Продавець Online 24/7- +380 (73) 138-83-72Продавець Online 24/7
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ ВИРОБИ
- Марка: LEX
- Модель: LXXE 2.5
- Максимальна вантажопідйомність: 2500 кг
- Діапазон підйому: 90–340 мм
- Інформація: низький профіль
- Вага: 9,4 кг
✅ СКЛАД НАБОРУ:
- Домкрат 2,5Т
- Керівництво польською мовою
- Оригінальна упаковка
- Оригінальна упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEX |
| Країна виробник | Польща |
| Вантажопідйомність | 2500 кг |
| Висота підйому | 360 мм |
| Власна вага | 11 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Домкрат підкатний | Так |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 115 ₴







