Машина граверная FERRUM FRMS301 - компактний багатофункціональний інструмент призначений для виконання великого ряду різних робіт. Гравер оснащений витривалим 330 Вт електромоторчиком з можливістю регулювання обертів в діапазоні від 10000 до 33000 об/хв. FERRUM FRMS301 а кейсі і комплектується великою кількістю різних пристосувань 218 одиниць.
Технічні характеристики:
- Напруга - 230 В
- Частота - 50 Гц
- Потужність - 330 Вт
- Кейс - є
- Число обертів - 10000-33000 об/хв
- Діаметр патрона - Ø1,0-3,2 мм
- Вага 1.1 кг
- Довжина кабелю 3 метри.
Комплектація:
- Гравер
- Набір приладдя 218шт.
- Пластиковий кейс
- Інструкція
- Гнучкий вал
Гарантія: 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferrum |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач / липучка |
| Максимальна кількість обертів | 30000 об/хв |
| Споживана потужність | 330 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 755 ₴







