
Мотокоса Honda GX 35 (3,5 кВт, 4-х тактный двигатель) Бензокоса Мотокоса, кусторез, триммер
6 255 ₴
- В наличии
- Код: 86789567
+380 (95) 745-13-29
Продавець Online 24/7- +380 (73) 138-83-72Продавець Online 24/7
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Получить консультацию или заказать можно по телефону:
📲+380957451329
📲+380731388372
Мотокоса Honda GX 35 розрахована на професійну та побутову роботу з покосу трави та чагарників усіх типів, включаючи сухостій та пагони молодих дерев. Потужна бензокоса Honda GX 35 з 4-х тактним двигуном скосить високу та мокру траву, очерет та чагарники без особливого навантаження. Даний тип двигуна має невелику витрату палива та більш високу екологічність. Термін експлуатації збільшується завдяки повітряному охолодженню двигуна. Особливості: Потужний чотиритактний двигун, який відповідає всім екологічним вимогам. Хромований циліндр. Посилена система стартера виключає виривання шнура. Оптимізований металевий редуктор. Система змащення двигуна дозволяє нахиляти інструмент під будь-яким кутом під час безперервної роботи. Захист від випадкового вмикання. Витрата бензину, у порівнянні з 2-х тактними косами, зменшено на 1/3, а споживання олії у 7 разів. Не потрібно змішувати олію з бензином, бензин та олія заливаються окремо Зручна U-подібна ручка. Низький рівень вібрації. Двигун GX35 входить до числа тихих і легковажних чотиритактних двигунів, представлених на сьогоднішньому ринку. Але не думайте, ці двигуни маленькі, та далеко - потужні і витривалі. Особливості двигуна GX35: Не потрібно змішувати паливо. Більше економічна витрата палива. Легко заводяться. Немає диму – немає запаху. Висока продуктивність. Надійний двигун комерційного класу Тиха робота (85 дБ). Низькі вібрації. Працює у будь-якому становищі – навіть у перевернутому. Характеристики: Робочий об'єм циліндра: - 35.8 см3 Потужність: - 3.5 кВт/4.7 к.с. Кількість оборотів на холостому ході: - 2500 об/хв. Кількість оборотів max: - 9500 об/хв Об'єм бака: - 0,65 л Тип двигуна: Чотирьохтактний Тип штанги: - Пряма, не розбірна Діаметр косіння Ніж/Ліска/Фреза: - 230/415/255 (мм) Подача волосіні: - напівавтоматична Паливна суміш: бензин Аі-95 Антивібраційна система - Є Вага – 6,5 кг Комплектація: Мотокоса Honda GX35 Штанга Велосипедна рукоятка з органами управління Мірний бачок (для змішування бензину з олією) Інструкція з експлуатації Набір ключів для збирання бензокоси Захисний кожух Косильна головка з ліскою Одноплечовий ремінь Диск 3т (для твердої трави, чагарників) – 1 шт.Диск 40т (для зрізання молодих пагонів вишні, акації, дрібних гілок) – 1 шт. Гарантійний талон 12 міс.
Теги: мотокоса, косарка, бензинова коса
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Honda |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Число оборотов холостого хода | 2750 об/мин |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Максимальная ширина скашивания | 450 мм |
| Мощность двигателя | 4 л. с. |
| Расположение двигателя | Сверху |
| Режущий элемент | Леска и нож |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мотокоса |
| Тип штанги | Прямая |
| Ширина скашивания лески | 400 мм |
| Ширина скашивания ножа | 450 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Антивибрационная система | Да |
| Плечевой ремень | Да |
| Регулировка ручки по высоте | Да |
| Складная ручка | Да |
| Тип рукоятки | U-образная (велосипедная) |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7 кг |
| Длина | 1700 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 40 куб. см |
| Объем топливного бака | 1 л |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
Информация для заказа
- Цена: 6 255 ₴






