
Коса бензинова Procraft T4200EL/S Electro Starter
5 145 ₴
- В наличии
- Код: 86789567
- +380 (73) 138-83-72Продавець Online 24/7
Мотокоса PROCRAFT T4200EL Electro Starter - це надійний інструмент високої якості, який використовується для скошування всіх видів рослинності, незамінний друг для мешканців приватного сектора або дачної ділянки. Високооборотний та потужний двигун, виконаний з використанням передових технологій, посилений редуктор та штанга Ø 28 мм, зроблять експлуатацію безпечною, а роботу інструменту довговічною. Ріжуча система маєі можливість використання як ліски, так і металевого ножа, а ручка легко і швидко регулюється по висоті, роблячи роботу комфортною. Всі ці фактори забезпечують легкість в управлінні та високу продуктивність. Комфорт для оператора забезпечується зручним ременем на плечі з можливістю регулювання.
ОСОБЛИВОСТІ:
- Хромовані стінки циліндра
- Низький рівень шуму
- Захист від випадкового включення
- Зручний ремінь-рюкзак
- Електростартер
- Збалансована конструкція
- Посилена штанга 28 мм
- Праймер для швидкого пуску
- Посилені редуктора
- Комфортні широкі рукоятки і надійне їх кріплення
- Посилений суцільнометалевий вал
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Мотокоса PROCRAFT T4200EL Electro Starter
- Ніж 3-х лопатевий
- 40-ка зубий ніж - 2 шт.
- Косильна головка
- Ремінь-рюкзак
- Інструкція з експлуатації
- Картонна упаковка
-
Потужність 4200 Вт
Число оборотів холостого ходу 10500 об/хв
Вага 10 Кг
Тип штанги Нероз'ємна і цільна
Купити Мотокосу PROCRAFT T4200EL Electro Starter та замовити з доставкою можна в таких містах: Луцьк, Черкаси, Миколаїв, Кам’янець-Подільський, Дніпро, Кременчук, Київ, Кропивницький, Житомир, Полтава, Бориспіль, Бровари, Фастів, Конотоп, Харків, Ізмаїл, Чернівці, Одеса, Біла Церква, Переяслав, Рівне, Лозова, Тернопіль, Чернігів, Шепетівка, Мукачево, Чорноморськ, Олександрія, Бердичів, Коломия, Львів, Коростень, Новомосковськ, Горішні Плавні, Ужгород, Жашків, Вінниця, Прилуки, Первомайськ, Калуш, Суми, Дрогобич, Васильків, Білгород-Дністровський, Павлоград, Кам’янське, Миргород, Кривий Ріг, Умань, Ніжин.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Число оборотов холостого хода | 2750 об/мин |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Максимальная ширина скашивания | 450 мм |
| Мощность двигателя | 4 л. с. |
| Расположение двигателя | Сверху |
| Режущий элемент | Леска и нож |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мотокоса |
| Тип штанги | Прямая |
| Ширина скашивания лески | 400 мм |
| Ширина скашивания ножа | 450 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Антивибрационная система | Да |
| Плечевой ремень | Да |
| Регулировка ручки по высоте | Да |
| Складная ручка | Да |
| Тип рукоятки | U-образная (велосипедная) |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7 кг |
| Длина | 1700 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 40 куб. см |
| Объем топливного бака | 1 л |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
- Цена: 5 145 ₴










