Електропила Bosch ESC 2900 – потужний та надійний інструмент для домашнього господарства. Потужність двигуна сягає 2,9 кВт, а швидкість обертання ланцюга 15 м/с. Довжина шини електропили відповідає розмірам 400 мм, а крок ланцюга – 3/8 дюйма. Автоматичне мастило ланцюга зведе необхідність технічного обслуговування до мінімуму і дозволить продовжити термін його служби, запобігаючи можливим поломкам. А такі деталі як блокування кнопки включення та миттєве гальмо ланцюга підвищать безпеку Bosch ESC 2900.
ОСОБЛИВОСТІ:
- Ергономічний дизайн та менша вага
- Зубчастий упор забезпечує більш легке керування та зручнішу роботу з інструментом.
- Великий отвір масляного бака дозволяє користувачеві легко перевіряти рівень олії.
- Ергономічна передня рукоятка забезпечує більш високу маневреність і зручніше горизонтальне різання.
- Автоматичний масляний насос забезпечує більш ефективне мастило ланцюга.
- Регульований масляний насос відключається під час роботи двигуна на холостому ході
- Інтегрований термодатчик забезпечує контроль за температурами при тривалому навантаженні.
- Система плавного пуску
- Вбудований обмежувач струму
- Автоматичне гальмо ланцюга
- Подвійна ізоляція
- Якісні складові
- Хороший робочий потенціал
- Повна комплектація
- Практичний, удароміцний корпус
- Збалансована конструкція
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Тип двигуна: електричний
- Потужність: 2.9 кВт
- Крок ланцюга: 3/8"
- Довжина шини: 40 см
- Кількість оборотів: 15 м/сек
- Об'єм масляного бака: 95 мл
- Автоматична мастила ланцюга: є
- Гальмо ланцюга: є
- Блокування кнопки увімкнення: є
- Рівень шуму: 90.3 дБ
- Вага: 5,0 кг
-
Стан
Новий
-
Виробник
Bosch
-
Країна виробник
Польща
-
Живлення
Мережа 220В
-
Довжина шини
400 мм
-
Крок ланцюга
3/8"
-
Вага
5 кг
-
Гарантійний термін
36 міс
-
Змазка ланцюга
Автоматична (вбудована)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Страна производитель | Румыния |
| Вес | 5 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Тормоз цепи | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Антивибрационная система | Да |
| Гарантия | 12 мес |
| Длина пропила | 395 мм |
| Класс | полупрофессиональные |
| Количество оборотов в минуту | 8500 |
| Шаг цепи | 0.325" |
| Мощность | 3.5 |
| Назначение | По дереву |
| Скорость вращения цепи | 11000 м/с |
Информация для заказа
- Цена: 4 005 ₴





