
Бензокоса/Тріммер 4.6 кВт Al-Fa BC426
3 098 ₴
- В наличии
- Код: BC426
+380 (95) 745-13-29
Продавець Online 24/7- +380 (73) 138-83-72Продавець Online 24/7
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

- Бензокоса 4.6 кВт Al-Fa BC426 мотокоса
- Мотокоса Al-Fa BC426 — практична та зручна, являє собою пристрій для точних чистового стриження газонів великих поверхневих ділянок, садів і навіть чагарників, чагарників.
- Двигун внутрішнього згоряння забезпечує максимальну потужність 5.2 HP порядку. Використання потужного двигуна дає змогу пристрою працювати впродовж триваліших періодів часу та у разі великих навантажень без шкоди приводному пристрою.
- Передавання здійснюється за допомогою сталевого стрижня, що закінчується мультикліном, що робить великий вплив на ергономіку роботи за вищих навантажень, наприклад, під час роботи з додатковим різальним ножем.
- Особливості:
- Головка пристрою зроблена з м'якого термореактивного пластику.
- Кришки двигуна та головки виготовлені з міцного пластику з підвищеною стійкістю до механічних пошкоджень і зношування.
- Основні елементи коси та колодки виготовлені з високоякісної сталі з захисним покриттям.
- Профільовані ручки.
- Пристрій має вбудований демпфер вібрації.
- Характеристики:
- Виробник: Alfa;
- Країна-виробник: Італія;
- Максимальна ширина скошування: 415 мм;
- Потужність двигуна: 5 л/с;
- Живлення: Бензиновий двигун;
- Розташування двигуна: Зверху;
- Різальний елемент: волосінь та ніж;
- Тип: Мотокоса;
- Тип штанги: Пряма;
- Ширина скошування волосіні: 400 мм;
- Ширина скошування ножа: 450 мм.
- Комплектація
- Мотокоса;
- 2 ножі;
- 3 перший диск; 8 наступний диск;
- 2 котушки;
- Ключи;
- Профі ремінь;
- Інструкція;
- Паковання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Alfa |
| Страна производитель | Италия |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Число оборотов холостого хода | 2750 об/мин |
| Максимальное количество оборотов | 9000 об/мин |
| Максимальная ширина скашивания | 415 мм |
| Мощность двигателя | 5 л. с. |
| Расположение двигателя | Сверху |
| Режущий элемент | Леска и нож |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мотокоса |
| Тип штанги | Прямая |
| Ширина скашивания лески | 400 мм |
| Ширина скашивания ножа | 450 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Антивибрационная система | Да |
| Плечевой ремень | Да |
| Регулировка ручки по высоте | Да |
| Складная ручка | Да |
| Тип рукоятки | U-образная (велосипедная) |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.1 кг |
| Длина | 1700 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 52 куб. см |
| Объем топливного бака | 1.2 л |
| Тактность двигателя | Двухтактный |
Информация для заказа
- Цена: 3 098 ₴




