
Насос для перекачування палива Bizon DK5511-220V
4 095 ₴
- В наличии
- Код: DK5511-220V
+380 (95) 745-13-29
Продавець Online 24/7- +380 (73) 138-83-72Продавець Online 24/7
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Насос для перекачування палива Bizon DK5511-220V — це електричний заглибний насос, який ідеально підходить для перекачування рідин, зокрема палива, з одного резервуара в інший. З його допомогою ви можете швидко й ефективно перекачувати паливо, без потреби використовувати ручний насос або інші трудомісткі методи.
Характеристики:
- Тип рідини: дизель.
- Додатково: помповий.
- Живлення: 220V.
- Продуктивність: 60 л/хв.
- Потужність: 550 Вт.
- Тип насоса: електричний.
- Висота підіймання рідини: 6 м
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | LEX |
| Вес | 7 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Разрешенные жидкости | Дизель, Масло, Бензин |
| Производительность | 60 литр/мин |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность | 550 Вт |
| Частота тока | 50 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 4 095 ₴


