
Бензокоса Honda RBC 525L (3.8 квт, 2х тактний)
3 780 ₴
- В наличии
- Код: 525L
- +380 (73) 138-83-72Продавець Online 24/7
Мотокоса бензинова HONDA RBC 525L — була створена для ефективного оброблення трави як для профі, так і для аматорів. Призначена для роботи на складних ділянках із великою кількістю чагарників, бур'янів із товстим стебел, пагонів молодих дерев.
Бензокоса обладнана новим і більш вдосконаленим двигуном корейського виробництва — HONDA, який створений з інноваційними технологіями, екологічно безпечний, економно витрачає паливо, і має збільшений моторесурс. Карбюратор в агрегата японський — Walbro. Мотокоса Honda RBC 525L дуже проста в роботі й обслуговуванні. Роботу з нею полегшує редуктор із підвищеним крутним моментом, і оптимізована довжина штанги. Все це дає можливість різальному елементу косити траву паралельно до землі. Міцний, захисний кожух захищає оператора від дрібних частинок трави. Ручка коси виготовлена за велосипедним стилем ручок і на ній же є й усі системи керування бензокосою. Як різальні елементи в ній використовується тример із волосінню і два ножиці.

Характеристики:
- Робочий об'єм циліндра: - 52 см3
- Потужність: - 3.8 кВт/5.1 л.с.
- Кількість обертів на холостому ходу: - 2700 об/хв.
- Кількість обертів max: - 11000 об/хв
- Об'єм бака: - 1,2 л
- Тип двигуна: Двотактний
- Тип штанги: - пряма, нерозбірна
- Діаметр косіння Ніж/Ліска/Фреза: - 230/415/255 (мм)
- Подавання волосіні: - напівавтоматична
- Паливна суміш: паливна суміш: бензин Аі-92 + олива для двотактних двигунів.
- Антивібраційна система — Є
- Вага — 6,5 кг

Комплектація:
- Мотокоса Honda RBC 525L
- Штанга
- Велосипедна ручка з органами керування
- Інструкція з експлуатації
- Мірний бачок для змішування бензину з олією
- Косильна головка з волосінню
- Набір ключів для збирання бензокоси
- Одноплечовий ремінь
- 3 лопастовий диск — 1 шт.
- Захисний кожух
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Honda |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Число оборотов холостого хода | 2759 об/мин |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Максимальная ширина скашивания | 450 мм |
| Мощность двигателя | 4 л. с. |
| Расположение двигателя | Сверху |
| Режущий элемент | Леска и нож |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мотокоса |
| Тип штанги | Прямая |
| Ширина скашивания лески | 400 мм |
| Ширина скашивания ножа | 450 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Антивибрационная система | Да |
| Плечевой ремень | Да |
| Регулировка ручки по высоте | Да |
| Складная ручка | Да |
| Тип рукоятки | U-образная (велосипедная) |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7 кг |
| Длина | 1700 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 40 куб. см |
| Объем топливного бака | 1 л |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 966024028 |
| Гарантия | 12 мес |
| Количество оборотов | 7000 об/мин |
- Цена: 3 780 ₴



