ОПИС ПРОДУКЦІЇ
Незамінний для підйому транспортних засобів з високопідвішеним шасі, в тому числі автомобілів підвищеної прохідності, а також сільськогосподарської техніки та обладнання. Його можна використовувати як тягач або розкидувач.
-
вантажопідйомність до 3 тонн
-
стопа дозволяє використовувати підйомник на будь-якій поверхні
-
дуже легко змінювати напрямок руху вгору і вниз
-
дозволяють витягнути «закопаний» у багнюку транспортний засіб
-
виготовлені з дуже якісних матеріалів
ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ ВИРОБУ
| позначка: | KRAFT&DELE |
| модель: | KD346 |
| Тип пристрою: | фермерський домкрат |
| максимальна висота: | 150 см |
| вантажопідйомність: | 3T |
| Розміри: | 157x26,5x14 см _ |
| Ваги: | 15 кг |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Max |
| Страна производитель | Польша |
| Грузоподъемность | 2500 кг |
| Высота подъема | 360 мм |
| Собственный вес | 11 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Домкрат подкатной | Да |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 3 850 ₴





