Вольтаж 220-230 В
Потужність 1800 ват
Швидкість обертів 2950
Розмір Столу 960х400 мм
Розмір диска 230х25,4х2,4 мм
Максимальна довжина різу 96 см..
Станина прорезинина.
Глибина різу під кутом 45 градусів: 29 мм
Глибина різу під кутом 90 градусів: 36 мм.
Довжина кабелю 2 м
Вага 30 кг
Плиткоріз LEX LXTC 230 - призначений для інтенсивної експлуатації в умовах професійного будівництва інструмент для різання лицювальної, тратуарной і підлогової плитки. З його допомогою можна різати плитку товщиною до 48 мм і довжиною реза 920 мм, що відрізняє його від аналогічних моделей. Водяне охолодження диска діаметром 230 мм і верхній двигун потужністю 1800 Вт , встановлений на плиткорезе LEX LXTC 230, дозволяють ефективну експлуатацію інструменту.
Сталевий стіл з гумовими накладками розміром 1170х394 мм дає можливість розпилювати плитку під кутом 90 градусів, так і різати її під довільним кутом в діапазоні від 0 до 45 градусів. Для більш точного реза верстат оснащений алюмінієвим упором. Захисний кожух плиткоріза LEX LXTC 230 оберігає від попадання пилу і дрібних частинок.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Euro Craft |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр посадочного отверстия | 22.2 мм |
| Угол реза | 45 град. |
| Число оборотов холостого хода | 2950 об/мин |
| Количество скоростей | 1 шт |
| Максимальная глубина реза | 35 мм |
| Максимальный диаметр диска | 180 мм |
| Потребляемая мощность | 1.5 кВт |
| Состояние | Новое |
| Общие параметры | |
| Вес | 9.5 кг |
| Размеры рабочей поверхности | |
| Длина стола | 395 мм |
| Ширина стола | 385 мм |
| Параметры сети | |
| Напряжение | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 81165059 |
| Вид | Настольная |
| Тип | Плиткорезы |
- Цена: 15 165 ₴








